ESTEPE Bilgi Teknolojileri olarak 2003 ten bu yana otomobil sektöründe bilgisayar yazılım hizmetleri sunmaktayız. Bayi , servis uygulamaları, araç kiralama ve filo yönetimi alanlarında çözümlerimiz bulunmaktadır. En kapsamlı filo yönetim programını geliştirerek, sektörün önde gelen kiralama firmalarına hizmet vermekteyiz. Ayrıca ticari uygulamalarımız, sağlık bilgi sistemi danışmanlıklarımız ve özel sektörel yazılım çözümleri sunmaktayız.

Bilgisayar programları sadece bilgi tutmak ve liste almak için değil, sizin yerinize düşünüp işinizi daha iyi ve karlı hale getirmek için tasarlanmış olmalıdır. Biz buna inanıyor ve buna göre programlarımızı geliştiriyoruz. 

Bayi , servis uygulamaları, araç kiralama ve filo yönetimi alanlarında çözümlerimiz bulunmaktadır. Süreç bazlı uygulama yaklaşımımızla sizin işlerinizi süreçlerinizi sizin kadar iyi bilen, sizi yönlendiren, karar almanızı sağlayıp , hata yapmanızı engelleyen akıllı yazılım çözümleri üretmekteyiz.


Bilgi teknolojileri uzmanlığını, iş süreçleri deneyimi ile birleştirerek, özgün hizmet anlayışı ve müşterilerinin iş ihtiyaçlarına birebir cevap veren, akıllı yazılım çözümleri geliştirmektir.

Amacımız, Otomobil sektöründe ki başarılı uygulama yaklaşımlarımızı diğer sektörlerde de uygulayarak çözüm üreten, süreç bazlı akıllı yazılımlar geliştirmektir. Ayrıca ticari uygulamalarımız sağlık bilgi sistemi danışmanlıklarımız ve özel sektörel yazılım çözümleri sunmaktayız

Estepe Filo Kiralama Sistemi ; uzun süreli filo kiralama yapan şirketlerin araç filoları ile ilgili tüm finansal ve operasyonel süreçlerini yönetebileceği bir uygulamadır.
Teklif vermeden başlayarak, satınalma, sözleşme, operasyon ve en son 2. el satış a kadar tüm operasyonel ve finansal süreçler takip edilir
Dinamik operasyonel süreçlerin içinde kaybolmadan, maliyetleri kontrol edip, kayıp kaçakları önleyerek karlılığı arttırmak üzere tasarlanmıştır.
Tüm araçların durum bilgilerine ve kullanıcıların yetkilerine göre süreçleri ve işlemleri kontrol altında tutarak, kullanıcıların keyfiyetine yada insiyatifine imkan bırakmadan filonuzu yönetmenize imkan sağlayacak şekilde, sadece filo yönetim üzerine tasarlanmış bir sistemdir.

  • Estepe Filo Yönetim Sistemi ; Kendi özmal araç yöneten şirketlerin araç filoları ile ilgili tüm finansal ve operasyonel süreçlerini yönetebileceği bir uygulamadır.z/
  • Bakım-onarımdan yakıt giderlerine, şöförlerden km takibine kadar filo araçlarının tüm bilgilerini kontrol eder, kayıp kaçağı önler.
  • Dinamik operasyonel süreçlerin içinde kaybolmadan, maliyetleri kontrol edip, kayıp kaçakları önleyerek  karlılığı arttırmak üzere tasarlanmıştır.
  • Tüm araçların durum bilgilerine ve kullanıcıların yetkilerine göre süreçleri ve işlemleri kontrol altında tutarak, kullanıcıların keyfiyetine yada insiyatifine imkan bırakmadan filonuzu yönetmenize imkan sağlayacak şekilde, sadece filo yönetim üzerine tasarlanmış bir sistemdir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder